REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2021 poz. 29

ZARZĄDZENIE
MINISTRA EDUKACJI I NAUKI1)

z dnia 5 marca 2021 r.

w sprawie powołania komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursów na stanowiska nauczycieli w Szkole Europejskiej w Brukseli (Bruksela I) i w Szkole Europejskiej w Luksemburgu (Luksemburg I) oraz regulaminu działania tej komisji

Tekst pierwotny

Na podstawie § 27 ust. 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2019 r. w sprawie organizacji kształcenia dzieci obywateli polskich czasowo przebywających za granicą (Dz. U. poz. 1652 oraz z 2020 r. poz. 1388) zarządza się, co następuje:

§ 1.

1. Powołuje się komisję konkursową do przeprowadzenia konkursów:

1) na stanowisko nauczyciela informatyki i matematyki w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I (1 etat),

2) na stanowisko nauczyciela biologii w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I (1 etat),

3) na stanowisko nauczyciela geografii w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela (1 etat),

4) na stanowisko nauczyciela ekonomii w szkole średniej w Szkole Europejskiej Luksemburg I (1 etat),

5) na stanowisko nauczyciela fizyki w szkole średniej w Szkole Europejskiej Luksemburg I (1 etat)

- zwaną dalej "komisją".

2. W skład komisji wchodzą:

1) przewodniczący - Monika Poboży, Dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej;

2) zastępca przewodniczącego - Anna Radecka, Dyrektor Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą;

3) członkowie:

a) Beata Pietrzyk, naczelnik wydziału w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,

b) Grzegorz Chorąży, radca ministra w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,

c) Bartłomiej Krasnowski, radca ministra w Departamencie Kształcenia Ogólnego,

d) Urszula Łączyńska, wizytator do spraw Szkół Europejskich.

§ 2.

1. Ogłoszenia o konkursach, o których mowa w § 1 ust. 1, zamieszcza się na stronach internetowych Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, Ośrodka Rozwoju Edukacji, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, okręgowych komisji egzaminacyjnych i kuratoriów oświaty.

2. Wzory ogłoszeń o konkursach, o których mowa w § 1 ust. 1, określające warunki jakie powinien spełniać kandydat na stanowisko, o którym mowa odpowiednio w § 1 ust. 1, stanowią załączniki nr 1-5 do zarządzenia.

§ 3.

1. Pracami komisji kieruje jej przewodniczący.

2. W przypadku nieobecności przewodniczącego komisji pracami komisji kieruje zastępca przewodniczącego komisji, a w przypadku nieobecności przewodniczącego komisji i zastępcy przewodniczącego komisji - członek komisji wyznaczony przez przewodniczącego.

§ 4.

Prace komisji są prowadzone, jeżeli w posiedzeniu biorą udział co najmniej cztery osoby wchodzące w skład komisji.

§ 5.

1. W pierwszym etapie postępowania konkursowego komisja zapoznaje się z dokumentami złożonymi przez kandydatów na stanowiska, o których mowa odpowiednio w § 1 ust. 1, i dokonuje oceny formalnej dokumentów pod względem spełniania warunków określonych w ogłoszeniu o konkursie, o których mowa w § 2 ust. 2.

2. Wzór oświadczenia składanego przez kandydatów na potrzeby postępowania konkursowego stanowi załącznik nr 6 do zarządzenia.

3. Do drugiego etapu postępowania konkursowego są dopuszczani kandydaci, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu o konkursie, o których mowa w § 2 ust. 2. Jeżeli żaden z kandydatów nie spełnia tych warunków, konkursu nie przeprowadza się.

4. Przewodniczący komisji informuje kandydatów o dopuszczeniu albo niedopuszczeniu do drugiego etapu postępowania konkursowego.

§ 6.

1. W drugim etapie postępowania konkursowego komisja przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną z każdym kandydatem, który został dopuszczony do tego etapu, i dokonuje oceny merytorycznej tych kandydatów.

2. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydat przedstawia, nie dłuższą niż 8-minutową, prezentację w języku angielskim, przygotowaną w programie do tworzenia prezentacji multimedialnych, zawierającą przykładowy scenariusz zajęć z zakresu przedmiotu nauczanego na stanowisku, o którym mowa odpowiednio w § 1 ust. 1, o które ubiega się kandydat.

3. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej sprawdza się:

1) znajomość języków obcych;

2) przydatność i predyspozycje do wykonywania zadań nauczyciela na stanowisku, o którym mowa odpowiednio w § 1 ust. 1, w szczególności znajomość:

a) nowoczesnych metod nauczania,

b) zasad oceniania,

c) ewaluacji pracy własnej i pracy uczniów.

§ 7.

1. Komisja wyłania kandydata na dane stanowisko, o którym mowa odpowiednio w § 1 ust. 1, w głosowaniu tajnym. Każdemu z członków komisji przysługuje jeden głos w głosowaniu na każde stanowisko.

2. Konkurs wygrywa kandydat, który uzyska największą liczbę głosów.

3. Jeżeli w pierwszym głosowaniu nie wyłoniono jednego kandydata, komisja przystępuje do drugiego głosowania, do którego są dopuszczani kandydaci, którzy w pierwszym głosowaniu otrzymali największą, równą liczbę głosów. Drugie głosowanie odbywa się zgodnie z zasadami określonymi w ust. 1 i 2.

4. Konkurs jest rozstrzygnięty, jeżeli w drugim głosowaniu jeden z kandydatów uzyska większą, niż inni kandydaci, liczbę głosów. W przypadku równej liczby głosów decyduje głos przewodniczącego komisji.

§ 8.

W przypadku niewyłonienia kandydata na stanowisko, o którym mowa odpowiednio w § 1 ust. 1, przeprowadza się kolejny konkurs, zgodnie z niniejszym zarządzeniem.

§ 9.

Sprawy proceduralne dotyczące prac komisji, nieuregulowane w zarządzeniu, rozstrzyga komisja w drodze głosowania jawnego, zwykłą większością głosów. W przypadku równej liczby głosów decyduje głos przewodniczącego komisji.

§ 10.

Z prac komisji i głosowania sporządzany jest protokół, który podpisują wszystkie osoby wchodzące w skład komisji obecne na posiedzeniu.

§ 11.

Przewodniczący komisji:

1) niezwłocznie powiadamia na piśmie Ministra Edukacji i Nauki o wyniku konkursu;

2) informuje kandydatów na stanowisko, o którym mowa odpowiednio w § 1 ust. 1, o wyniku konkursu.

§ 12.

Minister Edukacji i Nauki może unieważnić konkurs i zarządzić jego ponowne przeprowadzenie w przypadku stwierdzenia:

1) nieuzasadnionego nie dopuszczenia kandydata do drugiego etapu postępowania konkursowego;

2) przeprowadzenia przez komisję konkursu bez wymaganej obecności co najmniej czterech osób wchodzących w skład komisji;

3) innych nieprawidłowości w konkursie, które mogły wpłynąć na jego wynik.

§ 13.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Minister Edukacji i Nauki: P. Czarnek


1) Minister Edukacji i Nauki kieruje działem administracji rządowej - oświata i wychowanie, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 października 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Edukacji i Nauki (Dz. U. poz. 1848 i 2335).

Załącznik 1. [Ogłoszenie o konkursie MINISTER EDUKACJI I NAUKI ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciela informatyki i matematyki w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I (1 etat)]

Załączniki do zarządzenia Ministra Edukacji i Nauki
z dnia 5 marca 2021 r. (poz. 29)

Załącznik nr 1

Ogłoszenie o konkursie

MINISTER EDUKACJI I NAUKI
ogłasza konkurs
na stanowisko nauczyciela informatyki i matematyki

w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I (1 etat)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Prowadzenie zajęć z informatyki i matematyki, w języku angielskim, w klasach 1-7 szkoły średniej (uczniowie w wieku od 11 do 18 lat), według programów nauczania obowiązujących w Szkołach Europejskich.

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia łącznie następujące wymagania:

1) posiada kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela informatyki i matematyki w liceum ogólnokształcącym lub technikum, zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2020 r. poz. 1289);

2) posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela informatyki i matematyki w szkole ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej;

3) zna język angielski na poziomie C1.

Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem pracy:

1) wpis do ewidencji egzaminatorów w zakresie egzaminu maturalnego z informatyki i matematyki;

2) ukończone różnorodne formy doskonalenia zawodowego;

3) znajomość innych języków obcych nowożytnych używanych w Szkołach Europejskich;

4) znajomość zasad funkcjonowania Szkół Europejskich;

5) doświadczenie w wykorzystywaniu w czasie zajęć kalkulatora graficznego, tablicy interaktywnej i innych pomocy multimedialnych;

6) komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

7) umiejętność organizacji własnego warsztatu pracy, systematyczność w pracy, cierpliwość, wytrwałość i konsekwencja w działaniu;

8) umiejętność współpracy w środowisku wielokulturowym;

9) umiejętność autorefleksji oraz ewaluacji wyników swojej pracy na płaszczyźnie pedagogiczno-psychologicznej;

10) odporność na stres.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1) list motywacyjny;

2) życiorys przygotowany według formularza Europass CV ze zdjęciem;

3) poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i ukończone formy doskonalenia zawodowego;

4) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia aktu nadania stopnia nauczyciela dyplomowanego, mianowanego lub kontraktowego, o ile kandydat posiada stopień awansu zawodowego;

5) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na poziomie C1;

6) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku nauczyciela, wydanego nie wcześniej niż na 3 miesiące przed dniem, w którym upływa termin składania ofert przez kandydatów;

7) oświadczenie kandydata, złożone według wzoru określonego w załączniku nr 6 do zarządzenia, o tym, że:

a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych,

b) nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne w sprawie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne,

c) nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

d) nie był prawomocnie ukarany karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2019 r. poz. 2215, z późn. zm.).

Dokumenty należy przesyłać w terminie do dnia 1 kwietnia 2021 r. (liczy się data wpływu) na adres: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Departament Współpracy Międzynarodowej, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa, z dopiskiem na kopercie "Konkurs na stanowisko nauczyciela informatyki i matematyki w Szkole Europejskiej Bruksela I".

Kandydaci zakwalifikowani do drugiego etapu postępowania konkursowego zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu konkursu - termin rozmów kwalifikacyjnych został przewidziany na dzień 8 i 9 kwietnia 2021 r. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydat jest zobowiązany do przedstawienia, nie dłuższej niż 8-minutowej, prezentacji w języku angielskim, przygotowanej w programie do tworzenia prezentacji multimedialnych, zawierającej przykładowy scenariusz zajęć z informatyki i matematyki.

Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (0-22) 3474 886.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.), zwanego dalej "RODO". Każdy kandydat przystępujący do konkursu podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w konkursie.

1. Administratorem danych jest Minister Edukacji i Nauki, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa.

2. Z inspektorem można się skontaktować przesyłając informacje na adres mailowy: inspektor@mein.gov.pl.

3. Celem przetwarzania danych osobowych jest przeprowadzenie konkursu na stanowisko nauczyciela informatyki i matematyki w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I.

4. Zebrane dane osobowe w zakresie obsługi informatycznej będą przetwarzane przez Centrum Informatyczne Edukacji - jednostkę podległą Ministrowi Edukacji i Nauki. Oferty kandydatów wyłonionych przez komisję konkursową na dane stanowisko zostaną przekazane do Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.

5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia konkursu, zgodnie z obowiązującą w Ministerstwie Edukacji i Nauki instrukcją kancelaryjną oraz przepisami o archiwizacji dokumentów, tj. przez okres 5 lat od końca roku, w którym skierowano nauczyciela do pracy w Szkole Europejskiej.

6. Uprawnienia na podstawie przepisów RODO:

1) prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania;

2) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych.

7. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c, art. 9 ust. 2 lit. b oraz art. 10 RODO w związku z art. 47 ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 910, z późn. zm.), § 27 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2019 r. w sprawie organizacji kształcenia dzieci obywateli polskich czasowo przebywających za granicą (Dz. U. poz. 1652, z późn. zm.) oraz § 3, § 4 i § 15 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

8. Podane dane osobowe nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie jest stosowane profilowanie.

Załącznik 2. [Ogłoszenie o konkursie MINISTER EDUKACJI I NAUKI ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciela biologii w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I (1 etat)]

Załącznik nr 2

Ogłoszenie o konkursie

MINISTER EDUKACJI I NAUKI
ogłasza konkurs

na stanowisko nauczyciela biologii

w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I (1 etat)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Prowadzenie zajęć z biologii, w języku angielskim, w klasach 1-7 szkoły średniej (uczniowie w wieku od 11 do 18 lat), według programów nauczania obowiązujących w Szkołach Europejskich.

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia łącznie następujące wymagania:

1) posiada kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela biologii w liceum ogólnokształcącym lub technikum, zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2020 r. poz. 1289);

2) posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela biologii w szkole ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej;

3) zna język angielski na poziomie C1.

Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem pracy:

1) wpis do ewidencji egzaminatorów w zakresie egzaminu maturalnego z biologii;

2) ukończone różnorodne formy doskonalenia zawodowego;

3) znajomość innych języków obcych używanych w Szkołach Europejskich;

4) znajomość zasad funkcjonowania Szkół Europejskich;

5) doświadczenie w wykorzystywaniu w czasie zajęć tablicy interaktywnej i innych pomocy multimedialnych;

6) komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

7) umiejętność organizacji własnego warsztatu pracy, systematyczność w pracy, cierpliwość, wytrwałość i konsekwencja w działaniu;

8) umiejętność współpracy w środowisku wielokulturowym;

9) umiejętność autorefleksji oraz ewaluacji wyników swojej pracy na płaszczyźnie pedagogiczno-psychologicznej;

10) odporność na stres.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1) list motywacyjny;

2) życiorys przygotowany według formularza Europass CV ze zdjęciem;

3) poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i ukończone formy doskonalenia zawodowego;

4) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia aktu nadania stopnia nauczyciela dyplomowanego, mianowanego lub kontraktowego, o ile kandydat posiada stopień awansu zawodowego;

5) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na poziomie C1;

6) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku nauczyciela, wydanego nie wcześniej niż na 3 miesiące przed dniem, w którym upływa termin składania ofert przez kandydatów;

7) oświadczenie kandydata, złożone według wzoru określonego w załączniku nr 6 do zarządzenia, o tym, że:

a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych,

b) nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne w sprawie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne,

c) nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

d) nie był prawomocnie ukarany karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2019 r. poz. 2215, z późn. zm.).

Dokumenty należy przesyłać w terminie do dnia 1 kwietnia 2021 r. (liczy się data wpływu) na adres: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Departament Współpracy Międzynarodowej, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa, z dopiskiem na kopercie "Konkurs na stanowisko nauczyciela biologii w Szkole Europejskiej Bruksela I".

Kandydaci zakwalifikowani do drugiego etapu postępowania konkursowego zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu konkursu - termin rozmów kwalifikacyjnych został przewidziany na dzień 8 i 9 kwietnia 2021 r. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydat jest zobowiązany do przedstawienia, nie dłuższej niż 8-minutowej, prezentacji w języku angielskim, przygotowanej w programie do tworzenia prezentacji multimedialnych, zawierającej przykładowy scenariusz zajęć z biologii.

Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (0-22) 3474 886.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.), zwanego dalej "RODO". Każdy kandydat przystępujący do konkursu podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w konkursie.

1. Administratorem danych jest Minister Edukacji i Nauki, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa.

2. Z inspektorem można się skontaktować przesyłając informacje na adres mailowy: inspektor@mein.gov.pl.

3. Celem przetwarzania danych osobowych jest przeprowadzenie konkursu na stanowisko nauczyciela biologii w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I.

4. Zebrane dane osobowe w zakresie obsługi informatycznej będą przetwarzane przez Centrum Informatyczne Edukacji - jednostkę podległą Ministrowi Edukacji i Nauki. Oferty kandydatów wyłonionych przez komisję konkursową na dane stanowisko zostaną przekazane do Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.

5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia konkursu, zgodnie z obowiązującą w Ministerstwie Edukacji i Nauki instrukcją kancelaryjną oraz przepisami o archiwizacji dokumentów, tj. przez okres 5 lat od końca roku, w którym skierowano nauczyciela do pracy w Szkole Europejskiej.

6. Uprawnienia na podstawie przepisów RODO:

1) prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania;

2) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych.

7. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c, art. 9 ust. 2 lit. b oraz art. 10 RODO w związku z art. 47 ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 910, z późn. zm.), § 27 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2019 r. w sprawie organizacji kształcenia dzieci obywateli polskich czasowo przebywających za granicą (Dz. U. poz. 1652, z późn. zm.) oraz § 3, § 4 i § 15 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

8. Podane dane osobowe nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie jest stosowane profilowanie.

Załącznik 3. [Ogłoszenie o konkursie MINISTER EDUKACJI I NAUKI ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciela geografii w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I (1 etat)]

Załącznik nr 3

Ogłoszenie o konkursie

MINISTER EDUKACJI I NAUKI
ogłasza konkurs
na stanowisko nauczyciela geografii

w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I (1 etat)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Prowadzenie zajęć z geografii, w języku angielskim, w klasach 1-7 szkoły średniej (uczniowie w wieku od 11 do 18 lat), według programów nauczania obowiązujących w Szkołach Europejskich.

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia łącznie następujące wymagania:

1) posiada kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela geografii w liceum ogólnokształcącym lub technikum, zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2020 r. poz. 1289);

2) posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela geografii w szkole ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej;

3) zna język angielski na poziomie C1.

Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem pracy:

1) wpis do ewidencji egzaminatorów w zakresie egzaminu maturalnego z geografii;

2) ukończone różnorodne formy doskonalenia zawodowego;

3) znajomość innych języków obcych nowożytnych używanych w Szkołach Europejskich;

4) znajomość zasad funkcjonowania Szkół Europejskich;

5) doświadczenie w wykorzystywaniu w czasie zajęć tablicy interaktywnej i innych pomocy multimedialnych;

6) komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

7) umiejętność organizacji własnego warsztatu pracy, systematyczność w pracy, cierpliwość, wytrwałość i konsekwencja w działaniu;

8) umiejętność współpracy w środowisku wielokulturowym;

9) umiejętność autorefleksji oraz ewaluacji wyników swojej pracy na płaszczyźnie pedagogiczno-psychologicznej;

10) odporność na stres.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1) list motywacyjny;

2) życiorys przygotowany według formularza Europass CV ze zdjęciem;

3) poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i ukończone formy doskonalenia zawodowego;

4) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia aktu nadania stopnia nauczyciela dyplomowanego, mianowanego lub kontraktowego, o ile kandydat posiada stopień awansu zawodowego;

5) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na poziomie C1;

6) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku nauczyciela, wydanego nie wcześniej niż na 3 miesiące przed dniem, w którym upływa termin składania ofert przez kandydatów;

7) oświadczenie kandydata, złożone według wzoru określonego w załączniku nr 6 do zarządzenia, o tym, że:

a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych,

b) nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne w sprawie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne,

c) nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

d) nie był prawomocnie ukarany karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2019 r. poz. 2215, z późn. zm.).

Dokumenty należy przesyłać w terminie do dnia 1 kwietnia 2021 r. (liczy się data wpływu) na adres: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Departament Współpracy Międzynarodowej, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa, z dopiskiem na kopercie "Konkurs na stanowisko nauczyciela geografii w Szkole Europejskiej Bruksela I".

Kandydaci zakwalifikowani do drugiego etapu postępowania konkursowego zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu konkursu - termin rozmów kwalifikacyjnych został przewidziany na dzień 8 i 9 kwietnia 2021 r. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydat jest zobowiązany do przedstawienia, nie dłuższej niż 8-minutowej, prezentacji w języku angielskim, przygotowanej w programie do tworzenia prezentacji multimedialnych, zawierającej przykładowy scenariusz zajęć z geografii.

Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (0-22) 3474 886.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.), zwanego dalej "RODO". Każdy kandydat przystępujący do konkursu podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w konkursie.

1. Administratorem danych jest Minister Edukacji i Nauki, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa.

2. Z inspektorem można się skontaktować przesyłając informacje na adres mailowy: inspektor@mein.gov.pl.

3. Celem przetwarzania danych osobowych jest przeprowadzenie konkursu na stanowisko nauczyciela geografii w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I.

4. Zebrane dane osobowe w zakresie obsługi informatycznej będą przetwarzane przez Centrum Informatyczne Edukacji - jednostkę podległą Ministrowi Edukacji i Nauki. Oferty kandydatów wyłonionych przez komisję konkursową na dane stanowisko zostaną przekazane do Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.

5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia konkursu, zgodnie z obowiązującą w Ministerstwie Edukacji i Nauki instrukcją kancelaryjną oraz przepisami o archiwizacji dokumentów, tj. przez okres 5 lat od końca roku, w którym skierowano nauczyciela do pracy w Szkole Europejskiej.

6. Uprawnienia na podstawie przepisów RODO:

1) prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania;

2) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych.

7. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c, art. 9 ust. 2 lit. b oraz art. 10 RODO w związku z art. 47 ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 910, z późn. zm.), § 27 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2019 r. w sprawie organizacji kształcenia dzieci obywateli polskich czasowo przebywających za granicą (Dz. U. poz. 1652, z późn. zm.) oraz § 3, § 4 i § 15 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

8. Podane dane osobowe nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie jest stosowane profilowanie.

Załącznik 4. [Ogłoszenie o konkursie MINISTER EDUKACJI I NAUKI ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciela ekonomii w szkole średniej w Szkole Europejskiej Luksemburg I (1 etat)]

Załącznik nr 4

Ogłoszenie o konkursie

MINISTER EDUKACJI I NAUKI
ogłasza konkurs
na stanowisko nauczyciela ekonomii

w szkole średniej w Szkole Europejskiej Luksemburg I (1 etat)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Prowadzenie zajęć z ekonomii, w języku angielskim, w klasach 4-7 szkoły średniej (uczniowie w wieku od 15 do 18 lat), według programów nauczania obowiązujących w Szkołach Europejskich.

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia łącznie następujące wymagania:

1) posiada kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela ekonomii w liceum ogólnokształcącym, zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2020 r. poz. 1289);

2) posiada co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela ekonomii w technikum lub szkole policealnej lub nauczyciela akademickiego;

3) zna język angielski na poziomie C1.

Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem pracy:

1) wpis do ewidencji egzaminatorów w zakresie egzaminu zawodowego lub egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista;

2) ukończone różnorodne formy doskonalenia zawodowego;

3) znajomość innych języków obcych nowożytnych używanych w Szkołach Europejskich;

4) znajomość zasad funkcjonowania Szkół Europejskich;

5) doświadczenie w wykorzystywaniu w czasie zajęć tablicy interaktywnej i innych pomocy multimedialnych;

6) komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

7) umiejętność organizacji własnego warsztatu pracy, systematyczność w pracy, cierpliwość, wytrwałość i konsekwencja w działaniu;

8) umiejętność współpracy w środowisku wielokulturowym;

9) umiejętność autorefleksji oraz ewaluacji wyników swojej pracy na płaszczyźnie pedagogiczno-psychologicznej;

10) odporność na stres.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1) list motywacyjny;

2) życiorys przygotowany według formularza Europass CV ze zdjęciem;

3) poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i ukończone formy doskonalenia zawodowego;

4) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia aktu nadania stopnia nauczyciela dyplomowanego, mianowanego lub kontraktowego, o ile kandydat posiada stopień awansu zawodowego;

5) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na poziomie C1;

6) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku nauczyciela, wydanego nie wcześniej niż na 3 miesiące przed dniem, w którym upływa termin składania ofert przez kandydatów;

7) oświadczenie kandydata, złożone według wzoru określonego w załączniku nr 6 do zarządzenia, o tym, że:

a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych,

b) nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne w sprawie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne,

c) nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

d) nie był prawomocnie ukarany karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2019 r. poz. 2215, z późn. zm.).

Dokumenty należy przesyłać w terminie do dnia 1 kwietnia 2021 r. (liczy się data wpływu) na adres: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Departament Współpracy Międzynarodowej, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa, z dopiskiem na kopercie "Konkurs na stanowisko nauczyciela ekonomii w Szkole Europejskiej Luksemburg I".

Kandydaci zakwalifikowani do drugiego etapu postępowania konkursowego zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu konkursu - termin rozmów kwalifikacyjnych został przewidziany na dzień 8 i 9 kwietnia 2021 r. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydat jest zobowiązany do przedstawienia, nie dłuższej niż 8-minutowej, prezentacji w języku angielskim, przygotowanej w programie do tworzenia prezentacji multimedialnych, zawierającej przykładowy scenariusz zajęć z ekonomii.

Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (0-22) 3474 886.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.), zwanego dalej "RODO". Każdy kandydat przystępujący do konkursu podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w konkursie.

1. Administratorem danych jest Minister Edukacji i Nauki, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa.

2. Z inspektorem można się skontaktować przesyłając informacje na adres mailowy: inspektor@mein.gov.pl.

3. Celem przetwarzania danych osobowych jest przeprowadzenie konkursu na stanowisko nauczyciela ekonomii w szkole średniej w Szkole Europejskiej Bruksela I.

4. Zebrane dane osobowe w zakresie obsługi informatycznej będą przetwarzane przez Centrum Informatyczne Edukacji - jednostkę podległą Ministrowi Edukacji i Nauki. Oferty kandydatów wyłonionych przez komisję konkursową na dane stanowisko zostaną przekazane do Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.

5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia konkursu, zgodnie z obowiązującą w Ministerstwie Edukacji i Nauki instrukcją kancelaryjną oraz przepisami o archiwizacji dokumentów, tj. przez okres 5 lat od końca roku, w którym skierowano nauczyciela do pracy w Szkole Europejskiej.

6. Uprawnienia na podstawie przepisów RODO:

1) prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania;

2) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych.

7. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c, art. 9 ust. 2 lit. b oraz art. 10 RODO w związku z art. 47 ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 910, z późn. zm.), § 27 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2019 r. w sprawie organizacji kształcenia dzieci obywateli polskich czasowo przebywających za granicą (Dz. U. poz. 1652, z późn. zm.) oraz § 3, § 4 i § 15 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

8. Podane dane osobowe nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie jest stosowane profilowanie.

Załącznik 5. [Ogłoszenie o konkursie MINISTER EDUKACJI I NAUKI ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciela fizyki w szkole średniej w Szkole Europejskiej Luksemburg I (1 etat)]

Załącznik nr 5

Ogłoszenie o konkursie

MINISTER EDUKACJI I NAUKI
ogłasza konkurs
na stanowisko nauczyciela fizyki

w szkole średniej w Szkole Europejskiej Luksemburg I (1 etat)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Prowadzenie zajęć z fizyki, w języku angielskim, w klasach 1-7 szkoły średniej (uczniowie w wieku od 11 do 18 lat), według programów nauczania obowiązujących w Szkołach Europejskich.

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia łącznie następujące wymagania:

1) posiada kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela fizyki w liceum ogólnokształcącym lub technikum, zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2020 r. poz. 1289);

2) posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela fizyki w szkole ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej;

3) zna język angielski na poziomie C1.

Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem pracy:

1) wpis do ewidencji egzaminatorów w zakresie egzaminu maturalnego z fizyki;

2) ukończone różnorodne formy doskonalenia zawodowego;

3) znajomość innych języków obcych nowożytnych używanych w Szkołach Europejskich;

4) znajomość zasad funkcjonowania Szkół Europejskich;

5) doświadczenie w wykorzystywaniu w czasie zajęć tablicy interaktywnej i innych pomocy multimedialnych;

6) komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

7) umiejętność organizacji własnego warsztatu pracy, systematyczność w pracy, cierpliwość, wytrwałość i konsekwencja w działaniu;

8) umiejętność współpracy w środowisku wielokulturowym;

9) umiejętność autorefleksji oraz ewaluacji wyników swojej pracy na płaszczyźnie pedagogiczno-psychologicznej;

10) odporność na stres.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1) list motywacyjny;

2) życiorys przygotowany według formularza Europass CV ze zdjęciem;

3) poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i ukończone formy doskonalenia zawodowego;

4) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia aktu nadania stopnia nauczyciela dyplomowanego, mianowanego lub kontraktowego, o ile kandydat posiada stopień awansu zawodowego;

5) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na poziomie C1;

6) poświadczona przez kandydata za zgodność z oryginałem kopia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku nauczyciela, wydanego nie wcześniej niż na 3 miesiące przed dniem, w którym upływa termin składania ofert przez kandydatów;

7) oświadczenie kandydata, złożone według wzoru określonego w załączniku nr 6 do zarządzenia, o tym, że:

a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych,

b) nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne w sprawie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne,

c) nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

d) nie był prawomocnie ukarany karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2019 r. poz. 2215, z późn. zm.).

Dokumenty należy przesyłać w terminie do dnia 1 kwietnia 2021 r. (liczy się data wpływu) na adres: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Departament Współpracy Międzynarodowej, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa, z dopiskiem na kopercie "Konkurs na stanowisko nauczyciela fizyki w Szkole Europejskiej Luksemburg I".

Kandydaci zakwalifikowani do drugiego etapu postępowania konkursowego zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu konkursu - termin rozmów kwalifikacyjnych został przewidziany na dzień 8 i 9 kwietnia 2021 r. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydat jest zobowiązany do przedstawienia, nie dłuższej niż 8-minutowej, prezentacji w języku angielskim, przygotowanej w programie do tworzenia prezentacji multimedialnych, zawierającej przykładowy scenariusz zajęć z fizyki.

Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (0-22) 3474 886.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.), zwanego dalej "RODO". Każdy kandydat przystępujący do konkursu podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w konkursie.

1. Administratorem danych jest Minister Edukacji i Nauki, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa.

2. Z inspektorem można się skontaktować przesyłając informacje na adres mailowy: inspektor@mein.gov.pl.

3. Celem przetwarzania danych osobowych jest przeprowadzenie konkursu na stanowisko nauczyciela fizyki w szkole średniej w Szkole Europejskiej Luksemburg I.

4. Zebrane dane osobowe w zakresie obsługi informatycznej będą przetwarzane przez Centrum Informatyczne Edukacji - jednostkę podległą Ministrowi Edukacji i Nauki. Oferty kandydatów wyłonionych przez komisję konkursową na dane stanowisko zostaną przekazane do Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.

5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia konkursu, zgodnie z obowiązującą w Ministerstwie Edukacji i Nauki instrukcją kancelaryjną oraz przepisami o archiwizacji dokumentów, tj. przez okres 5 lat od końca roku, w którym skierowano nauczyciela do pracy w Szkole Europejskiej.

6. Uprawnienia na podstawie przepisów RODO:

1) prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania;

2) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych.

7. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c, art. 9 ust. 2 lit. b oraz art. 10 RODO w związku z art. 47 ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 910, z późn. zm.), § 27 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2019 r. w sprawie organizacji kształcenia dzieci obywateli polskich czasowo przebywających za granicą (Dz. U. poz. 1652, z późn. zm.) oraz § 3, § 4 i § 15 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

8. Podane dane osobowe nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie jest stosowane profilowanie.

Załącznik 6. [Oświadczenie kandydata]

Załącznik nr 6

Oświadczenie kandydata


Metryka
  • Data ogłoszenia: 2021-03-10
  • Data wejścia w życie: 2021-03-10
  • Data obowiązywania: 2021-03-10
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA