REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Kanadyjczyki

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Czym i jak ocieplić dom o konstrukcji szkieletowej?


Dom o konstrukcji szkieletowej możemy ocieplić wełną mineralną, styropianem czy celulozą. Wybór materiału izolacyjnego będzie zależny od sposobu, w jaki chcemy ocieplić nasz budynek, możemy zastosować izolację w przestrzeniach pomiędzy konstrukcją, a także zastosować izolację w metodzie lekkiej-mokrej.

Zalet i wady domów o lekkim szkielecie drewnianym

Domy drewniane popularnie nazywane „kanadyjczykami” mają zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Same domy stają się coraz bardziej popularne, niemniej jednak tak jak wszystko mają swoje zalet jak i wady.

Dlaczego warto budować domy drewniane?


Decydując się na budowę domu, nieraz zastanawiamy się jaki materiał wybrać. Na rynku mamy bardzo bogatą ofertę materiałów, w tym drewno. Choć w polskim klimacie z drewna bardzo rzadko buduje się domy mieszkalne, warto zaznaczyć, że jest to materiał bardzo wszechstronny, poza tym domy drewniane buduje się szybko i można je wznosić także w zimie.

Czym są popularne „Kanadyjczyki”?

Domy zwane „kanadyjczykami” to nic innego jak domy drewniane wznoszone w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Konstrukcję takiego budynku stanowi drewniany szkielet, którego przestrzenie wypełnione są materiałem izolacyjnym. Niewątpliwą zaletą „kanadyjczyków” jest ich krótki czas budowy.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA