REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

E-firma

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Korzyści z posiadania firmowej strony

Niemal 60% polskich przedsiębiorstw posiada stronę WWW, a liczba firmowych stron stale rośnie wraz z liczbą nowopowstałych firm. Strona WWW to często podstawowe źródło informacji na temat działalności firmy. Jakie zatem są korzyści z posiadania firmowej www?

Unijne dotacje na projekty informatyczne w województwie warmińsko-mazurskim

Fundusze unijne wspierają przedsiębiorców we wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych ułatwiających funkcjonowanie firm w wielu obszarach. Możliwość sięgnięcia po dotacje na ten cel oferuje także Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury. Przedsiębiorcy zainteresowani otrzymaniem tego typu pomocy powinni aplikować o unijną pomoc w ramach trwającego właśnie naboru wniosków o dofinansowanie.

Jak odnaleźć ostatnio edytowane pliki w Office 2010?

W starszych wersjach pakietu Office użytkownicy cenili sobie funkcję, która umożliwiała błyskawiczny dostęp do ostatnio otwieranych dokumentów. Najczęściej wystarczyło rozwinąć menu Plik i po prostu wybrać dowolny interesujący nas dokument. W najnowszej wersji pakietu Office, funkcja ta co prawda została rozbudowana, ale nie wiedzieć czemu, została również ukryta. Obecnie, aby dostać się do dokumentów trzeba wykonać więcej kroków. Na szczęście można to zmienić.

Jak otworzyć stare dokumenty w pakiecie Office 2010?

Jakiś czas temu światło dzienne ujrzał nowy pakiet biurowy Office w wersji 2010. Powoli, acz systematycznie nowy pakiet zacznie wypierać z biur i domów starszą wersję z 2007 roku. Wiele osób obawia się, że nowa wersja wprowadzi spore zamieszanie oferując nowe, nieznane funkcje i rozwiązania, a także problemową kompatybilność z poprzednimi wersjami. Dla tych, którzy ciągle obawiają się nowości, z pewnością pomocny okaże się poradnik pokazujący, jak korzystać z najnowszego dzieła Microsoftu.

REKLAMA

Jak przywrócić domyślne schematy zasilania w Windows Vista i Windows 7?

Plany lub inaczej nazywając, schematy zasilania to zestawy ustawień dla sprzętu i systemu określające sposób, w jaki komputer zużywa energię. Schematy te pomagają oszczędzać energię albo maksymalizować wydajność komputera. Plany zasilania są szczególnie ważne dla użytkowników note– i netbooków. Czasami przez nieumyślne mieszanie opcjami możemy doprowadzić do niemałego bałaganu. Schematy można dowolnie modyfikować, ale na szczęście nie da się przypadkowo usunąć domyślnych ustawień. Jeśli narobiliśmy bałaganu w ustawieniach, przywrócenie ustawień fabrycznych na szczęście nie jest żadnym problemem.

Jak dodać polecenie "Otwórz w notatniku" do menu podręcznego w Windows 7?

Jeśli jakiś plik chcemy otworzyć w notatniku, możemy skorzystać z poleceń Otwórz za pomocą, Wybierz program domyślny… etc. Oczywiście, że możemy otworzyć dany plik za pomocą notatnika w taki właśnie sposób, ale jeśli naprawdę często otwieramy coś za pomocą tego prostego programu, warto zatroszczyć się o skuteczniejszą i o wiele wygodniejszą metodę. Wystarczy mała przeróbka w rejestrze systemowym i po sprawie.

Zakup serwera - porady

Zakup serwera dla firmy  to decyzja na lata, dlatego warto poświęcić jej odpowiednią uwagę i czas. Dokonując wyboru należy zwrócić uwagę na szereg elementów.

Jak dostosować zachowanie ikon w obszarze powiadomień w Windows 7?

Lista widocznych ikonek w zasobniku systemowym jest ograniczana, żeby zapobiec zajęciu przez nie zbyt dużej powierzchni paska zadań. Na szczęście istnieje możliwość, aby samodzielnie dokładnie określić, które z ikon mają być widoczne przez cały czas, a które tylko po rozwinięciu zasobnika.

REKLAMA

Jakie są fundusze na badania i rozwój technologii w przedsiębiorstwach

Rozwój firmy dzięki badaniom przemysłowym i pracom rozwojowym? To nie mrzonki. Dzięki funduszom unijnym istnieje możliwość otrzymania pomocy finansowej na stworzenie prototypu a następnie jego wdrożenie w naszym przedsiębiorstwie.

Jak zapisać ustawienia w BIOS?

Po prawej stronie głównego menu BIUS-u, znajdują się opcje związane z zapisywaniem i odzyskiwaniem ustawień oraz ochroną dostępu do komputera. Pamiętajmy, że ich wybranie powoduje natychmiastowe wykonanie konkretnej akcji bez otwierania podrzędnych stopni menu. Poznajmy nieco bliżej opcje związane z ochroną dostępu i zapisywaniem ustawień.

Jak ustawić wartości graniczne temperatury i prędkości wentylatorów w BIOS?

Podczas ustawiania BIOS-u warto zwrócić uwagę na opcje zebrane na karcie PC Health Status (w zależności od modelu płyty głównej, nazwa karty może być różna). Opcje te odpowiadają za kontrolę napięć i temperatury najważniejszych komponentów oraz umożliwiają sterowanie podłączonymi do płyty wentylatorami.

Jak ustawić wiele stron startowych w przeglądarce Firefox?

Przeglądarki internetowe standardowo pozwalają nam na ustawienie tylko jednej strony startowej. Na szczęście w przeglądarce Forefox możliwe jest uruchamianie programu z kilkoma otwartymi stronami naraz. Dzięki temu szybciej przejrzymy interesujące Cię strony internetowe, które często odwiedzasz. Przydaje się to szczególnie rano, gdy z kubkiem kawy zasiadamy do komputera, włączamy przeglądarkę, która wyświetla nam wszystkie konta pocztowe i najświeższe informacje z kraju i ze świata.

Wybór serwera a stabilne funkcjonowanie strony WWW

Bezawaryjne funkcjonowanie firmowej strony WWW jest kluczowe dla firm. Działanie strony internetowej przedsiębiorstwa uzależnione jest od stabilności serwera WWW. Dlatego jego właściwy wybór to priorytet dla każdej firmy, która tworzy firmowy serwis internetowy.

Kanały komunikacji z klientem

Zapewnienie klientowi możliwości wyboru drogi komunikacji z firmą to atut świadczący o jej profesjonalizmie. Aspekt ten ma ogromne znaczenie w przypadku firm świadczących usługi wirtualne, gdzie ewentualne nieprawidłowości w działaniu domeny czy hostingu należy rozwiązywać jak najszybciej.

Minister Finansów o e-fakturach przesyłanych mailem

W odpowiedzi na interpelację poselską w sprawie e-faktur Ministerstwo Finansów poinformowało, że przygotowywane jest nowe rozporządzenie, które ma w tym zakresie dostosować polskie przepisy do dyrektywy unijnej.
Dyrektywa nakłada na podatników m.in. obowiązek zapewnienia wszystkim fakturom (od momentu wystawienia faktury aż do końca okresu jej przechowywania) autentyczności pochodzenia, integralności treści i czytelności faktury m.in. za pomocą dowolnych kontroli biznesowych, które ustalają wiarygodną ścieżkę audytu między fakturą a dostawą towarów lub świadczeniem usług.

Jak prawidłowo ustawić komponenty płyty głównej w BIOS?

Jak już wielokrotnie zaznaczaliśmy w poprzednich częściach poradnika dotyczącego ustawień BIOS-u, w zależności od modelu płyty głównej, a przede wszystkim, w zależności od producenta, nazewnictwo wielu opcji może się od siebie różnić. Nie mniej jednak, nawet początkujący użytkownik powinien zorientować się, o co chodzi, wystarczy podstawowa znajomość języka angielskiego lub słownik pod ręką. Tym razem zajmiemy się kartą o nazwie Integrated Peripherals.

Kiedy warto zainwestować w domenę generyczną

Domena generyczna to adres internetowy, w którym jako nazwa występuje słowo podstawowe. Można tutaj zaliczyć wszelkie słowa ogólne, odnoszące się do danych branży, produktów (np. rowery.pl), zawodów (np. dziennikarze.pl), usług (np. sprzatanie.pl) itp. Jakie możliwości daje nabycie takiej domeny?

Dlaczego poprawność danych abonenta domeny jest tak ważna

Rejestracja domeny trwa bardzo krótko. Wystarczy wybrać odpowiednią nazwę, sprawdzić czy jest wolna i dokonać rejestracji. Ale podczas rejestracji domeny przedsiębiorstwa często popełniają błędy, które mogą rzutować na funkcjonowanie oraz zarządzanie usługą.

Sprzedaż domeny internetowej – konsekwencje podatkowe

Handel domenami w dzisiejszych czasach jest rzeczą powszechną. Czy jednak w przypadku umów, w wyniku których zmienia się abonent domeny, można mówić o „sprzedaży” czy „zbyciu”? Jakie konsekwencje podatkowe wywołuje taka umowa?

Jak zmienić tło ekranu logowanie w Windows 7?

Wiele osób chciałoby zmienić tło ekranu logowania w Windows 7. Niestety, podobnie jak w starszych wersjach systemu Windows, tak samo w przypadku „siódemki”, nie udostępniono żadnych narzędzi systemowych. Na szczęście można skorzystać z zewnętrznych aplikacji, które umożliwią zmianę tła logowania.

Jak przenieść wszystkie korespondencje z jednego konta e-mail na drugie?

Czasami zdarza się, że po długich latach chcemy zmienić operatora poczty elektronicznej. W takich wypadkach chcielibyśmy przenieść całą dotychczasową korespondencję do nowej skrzynki, aby mieć do niej dostęp także z poziomu nowego konta. Wiele osób rezygnuje z tego pomysłu myśląc, że jest to skomplikowane i czasochłonne. Istnieje jednak na to pewna recepta.

Jak przeładować rejestr bez restartowania systemu?

Czasami po instalacji nowych programów lub aktualizacji sterowników, system wymaga od nas ponownego uruchomienia komputera w celu załadowania nowej konfiguracji. Jest to szczególnie uciążliwe, jeśli mamy otwarte inne programy, na przykład przeglądarkę internetową lub odtwarzacz filmów. Jest jednak sposób na to, aby przeładować konfigurację nie restartując systemu.

Co zrobić, gdy system Windows zawiesza się podczas pierwszego uruchomienia?

Nawet, jeśli podczas instalacji systemu nie mieliśmy najmniejszych problemów i wszystko szło zgodnie z planem, nie oznacza to jeszcze, że komputer uruchomi się poprawnie po raz pierwszy. Co zrobić, gdy po instalacji systemu mamy problem z uruchomieniem komputera?

Jak stworzyć firmową stronę WWW

Firmowa strona WWW jest podstawą wszelkich działań promocyjnych w Sieci. Umożliwia zapoznanie się z ofertą firmy o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu jest jedną z najbardziej powszechnych oraz najskuteczniejszych form zdobywania klientów.

Jakie korzyści płyną z e-biznesu?

Wzrost liczby osób korzystających ze sklepów internetowych stale rośnie. Jaka przewagę mają one nad klasycznymi przedsięwzięciami i na czym można dzięki nim oszczędzić przeczytasz poniżej.

Czy warto prowadzić biznes w sieci?

Ostatnie cztery lata przyniosły gwałtowny wzrost liczby e-sklepów. Czy można powiedzieć, że biznes w sieci jest bardziej opłacalny niż sprzedaż prowadzona w sposób klasyczny zwykły?

Jak bezpiecznie przeglądać Internet w przeglądarce Internet Explorer 8?

Już nie raz było głośno o najpopularniejszej przeglądarce Internet Explorer. Niestety nie był to rozgłos spowodowany zaletami. Chodziło raczej o poważne luki w zabezpieczeniach tego programu. Co prawda jest wiele alternatyw, jeśli chodzi o przeglądarki, ale nie każdy chce lub może z nich skorzystać. Inne przeglądarki internetowe mogą niepoprawnie wyświetlać treść witryn, które są dla nas istotne. Wówczas jesteśmy zdani na aplikację Microsoftu. Wtedy warto wiedzieć, jak szybko i wygodnie skonfigurować Internet Explorer 8, aby podnieść poziom bezpieczeństwa w trakcie przeglądania ulubionych stron internetowych.

Jak ustawić uruchamianie komputera w BIOS?

Bootowanie to w skrócie podstawowy start komputera, jeszcze przed załadowaniem systemu operacyjnego. Nad powyższym zadaniem piecze sprawują opcje z karty Advanced BIOS Features. Jest to szczególnie przydatne, gdy w komputerze mamy zainstalowane dwa lub więcej dysków, wówczas dzięki opcji Hard Disk Boot Priority możemy wskazać, na którym z nich w pierwszej kolejności ma być poszukiwany system operacyjny. Takie rozwiązanie przyspiesza uruchamianie komputera.

Jak dostosować mysz dla osób leworęcznych?

Większość osób na świecie, to osoby praworęczne i nie da się tego ukryć. Nawet w świecie komputerów, praworęczni są wyraźnie faworyzowani. Dla przykładu, zobaczcie ile myszek oferowanych jest dla prawo-, a ile dla leworęcznych - różnica jest kolosalna. Osoby leworęczne mogą kupić mysz uniwersalną, niemniej ciągle pozostaje problem w systemie, gdyż wskaźniki myszy są dostosowane dla praworęcznych. Na szczęście można to zmienić.

Jak rozszerzyć listę niedawno używanych dokumentów w Windows 7?

Czasami chcemy zobaczyć listę dokumentów, które ostatnio przeglądaliśmy lub stworzyliśmy. W tym celu wystarczy w menu Start kliknąć ikonę Niedawno używane elementy. Niestety lista jest ograniczona domyślnie do 10 najnowszych pozycji. Na szczęście za pomocą Edytora rejestru możemy ją nieco wydłużyć.

Jak zapisywać strony internetowe w formacie PDF w przeglądarce Firefox?

Zapisywanie stron w wersji offline przydaje się w wielu sytuacjach. Między innymi wtedy, gdy nie mamy dostępu do Internetu, a chcemy przypomnieć sobie przeczytany rano news ze strony głównej jakiegoś serwisu. Z pewnością na drugi dzień zastąpią go już świeże wiadomości, dlatego warto byłoby zapisać aktualny wygląd strony internetowej. Jak to zrobić?

Jak prawidłowo ustawić konfigurację napędów w BIOS?

BIOS – przez wiele osób uważany za miejsce, w które niedoświadczony użytkownik nie powinien zaglądać. Prawda jest taka, że nie wszystko jest takie straszne, jak inni to opisują. Niektóre funkcje mogą być ustawione nawet przez użytkownika, który nie zna się na komputerach tak, jak doświadczony informatyk. Poznajmy kolejną część poradnika. Tym razem dowiemy się jak ustawić rozpoznawanie napędów.

Jak stworzyć skrót do wysuwania płyty?

Czasami ciągłe schylanie się pod biurko w celu wysunięcia tacki napędu jest męczące. Czasami też, po prostu chcielibyśmy wysunąć napęd bez naciskania przycisku na obudowie. Jest to oczywiście możliwe. Można bowiem utworzyć skrót na pulpicie do wysuwania napędu, a taki skrót zaś można stworzyć na co najmniej kilka sposobów. Najwygodniejszym sposobem jest prawdopodobnie skorzystanie z narzędzia NirCmd. Narzędzie to oferuje znacznie więcej funkcji, więc warto się z nimi zapoznać na oficjalnej stronie programu.

Jak stworzyć raport diagnostyki wydajności zasilania?

Dla wielu osób samo hasło „raport diagnostyki wydajności zasilania” jest nieco abstrakcyjne i kojarzy się, co najwyżej z elektrownią atomową. Otóż taki raport możemy uzyskać również w naszym komputerze, a służy on do oceny efektywności energetycznej dla rodziny systemów Windows. Powstał bardziej z myślą o producentach niż zwykłych użytkownikach, ale odrobina silnej woli pozwala go stworzyć w zaciszu domowym. Czy warto się postarać? Owszem warto, ponieważ dzięki niemu poznamy wyniki analizy naszego komputera, co ma z kolei duże znaczenie, gdy korzystamy z notebooka. W takim przypadku przedstawione przez raport błędy mogą służyć za porady mające na celu wydłużenie czasu pracy na baterii.

Jak korzystać z Menedżera zadań Google Chrome?

Przeglądarka Google Chrome stara się dbać o swoich użytkowników, zastosowano w niej bowiem dość pomysłowe rozwiązanie, rzadko stosowane w przeglądarkach. W Chrome każda karta i każde rozszerzenie uruchamiane jest, jako oddzielny proces systemowy. Ma to spore znaczenie dla komfortu pracy użytkownika. Jeśli któraś zakładka czy rozszerzenie ulegnie awarii, to zawiesza się tylko jedna zakładka, a nie cała aplikacja.

Jak przyspieszyć system dzięki ReadyBoost?

Zanim przejdziemy do tego, jak przyspieszyć komputer dzięki ReadyBoost, warto sprawdzić, czy taka operacja w ogóle będzie miała sens. Jeśli posiadamy szybki komputer z pamięcią RAM o pojemności 4 GB lub więcej, prawdopodobnie nie zauważymy żadnej różnicy w działaniu komputera po zastosowaniu poniższej porady. Teoretycznie funkcja ReadyBoost to tańsza alternatywa dla tych, którzy mają mało pamięci RAM i nie mogą jej zwiększyć. Warunkiem jest jednak posiadanie w miarę szybkiego pendrive’a o pojemności przynajmniej 2 GB. Co prawda pamięć flash nie jest tak szybka jak RAM, ale i tak wydajniejsza niż przeciętny dysk twardy dla losowych odczytów i zapisów.

Jak udostępnić ukryty folder w sieci wybranym osobom?

Foldery udostępnione w sieci są powszechnie widoczne. Na szczęście istnieje sposób na to, aby dostęp do tych folderów odpowiednio skonfigurować i zdecydować, które osoby mogą z niego korzystać i na jakich zasadach. Ponadto istnieje pewna sztuczka, która ukryje udostępniony folder a dostęp do niego otrzymają osoby, które będą znały jego nazwę. Jak to zrobić?

Jak szybko utworzyć wiele folderów z różnymi nazwami?

Tworzenie folderu i nadanie mu nazwy to czynność, którą potrafi wykonać każdym, nawet „komputerowy żółtodziób”. Wystarczą bowiem dwa kliknięcia myszką i uzupełnienie etykiety. Sprawa zaczyna się komplikować, gdy chcemy utworzyć więcej folderów. Wtedy to za każdym razem tworzenie i uzupełnianie informacji może być nużącym zajęciem, zajmującym dużo czasu. Wyobraźmy sobie, że musimy utworzyć kilkadziesiąt folderów na różne zdjęcia czy dokumenty. W takim przypadku warto skorzystać z aplikacji, która skróci czas potrzebny na tworzenie folderów z różnymi nazwami.

Jak prawidłowo ustawić BIOS? Wejście do BIOS’u

Znajomość opcji BIOS’u może się przydać nie tylko miłośnikowi podkręcania i wyciskania z komputera wszystkiego, co się da. BIOS, jeśli jest właściwie skonfigurowany, sprawia, że komputer pracuje stabilniej, wydajniej, sprawia mniej problemów, a nawet zużywa mniej prądu i mniej hałasuje. Poznajmy, więc najważniejsze oraz mniej znane opcje BIOS’u.

Jak testować i wyciszyć dysk twardy?

Raz na jakiś czas warto sprawdzić kondycję twardego dysku, aby uniknąć przykrych konsekwencji nagłej awarii. Wszyscy wiemy, z czym to się wiąże: utrata ważnych dokumentów, pamiątkowych zdjęć, biblioteki filmów i muzyki kolekcjonowanej przez lata etc. Jest wiele aplikacji, które pozwalają na przeprowadzenie takich testów, a niektóre z nich oferują dodatkowo inne, przydatne funkcje. Jedną z takich aplikacji jest Victoria.

Jak ustawić automatyczne wyłączanie komputera?

Czasami zdarza się, że chcemy iść spać, ale nie zdążyliśmy pobrać pliku z Internetu, lub dziecko nigdy nie dotrzymuje słowa i zawsze wyłącza komputer długo po ustalonej porze. W pierwszym przypadku można zostawić komputer na noc, a w drugiej przymknąć oko i nie egzekwować wcześniej ustalonych zasad. Na szczęście istnieje możliwość ustalenia godziny automatycznego wyłączenia systemu. W systemie Windows 7 możemy w łatwy sposób ustawić odpowiednie zadanie.

Jak wzmocnić zbyt cichy utwór muzyczny?

Często zdarza się, że dźwięk zawarty w pliku mp3 jest zbyt cichy. Nawet, jeśli ustawimy głośność w odtwarzaczu lub głośnikach na maksymalne wartości, głośność nie jest zadowalająca. Aby wzmocnić głośność utworu mp3 warto posłużyć się odpowiednim programem.

Czy czas emisji wirusa może decydować o sukcesie kampanii

Marzeniem każdego przedsiębiorcy jest zastosowanie takiej kampanii reklamowej by jego produkt był na ustach wszystkich. Nie inaczej jest w przypadku marketingu wirusowego w sieci, jednak taka reklama musi trafić do odbiorcy w właściwym czasie by odniosła sukces.

Na czym polega viral spoof

Coraz częściej działając poprzez reklamę w Internecie można się napotkać na określenie viral spoof jako metody szybko podnoszącej rozpoznawalność marki. Na czym jednak tak naprawdę to polega?

Jak zbudować dobrego wirusa marketingowego

Co łączy niemal wszystkie kampanie wirusowe? Dlaczego same się proszą, aby je oglądać rozsyłać w cyberprzestrzeń? Co powoduje, że stają się lepkie i bardzo skuteczne? Odpowiedź nie jest zaskakująca…

Jak ukryć login podczas logowania do systemu Windows?

Wiele osób, zamiast z domyślnego apletu logowania do systemu Windows, wciąż korzysta ze starej konsoli znanej na przykład z systemu Windows 98. Głównym powodem takiego działania jest wyższy poziom bezpieczeństwa, gdyż podczas logowania nie widać nazw profili użytkowników. Jednak domyślnie w konsoli zapisywana jest nazwa użytkownika, który poprzednio logował się do systemu. Jak ukryć tą nazwę?

Jak ustawić globalny czas reakcji w Windows 7?

Jak już wiemy, czas reakcji na poszczególne akcje w systemie Windows 7 nie zawsze jest odpowiednio ustawiony. Może to być czas reakcji podglądu miniatur okien w pasku zadań, czy pojawienie się menu Start. Wszystkie ustawienia można dopasować osobno, ale aby nie ustawiać dla każdego elementu czasu reakcji oczekiwania, możemy wprowadzić zmiany w rejestrze systemu i ustawić globalnie wartość odpowiedzialną za opóźnienia. Jak to zrobić?

Jak przyspieszyć czas reakcji podglądu okien w pasku zadań Windows 7?

Podobnie jak w poprzedniej wersji systemu Widnows, tak samo w „siódemce” użytkownicy mogą korzystać z podglądu okien w miniaturach na pasku zadań. Oprócz podglądu można wyróżnić takie okno, aby szybko przedostać się do konkretnej otwartej aplikacji. Niestety jak to zazwyczaj bywa z systemem Windows, dla niektórych czas reakcji od najechania na ikonę na pasku zadań do pojawienia się podglądu okien w miniaturce może być za wolny. Jest jednak pewien sposób na przyspieszenie oczekiwania na podgląd w miniaturce okna. Jak to zrobić?

Jak poprawić wygląd przełączania między oknami w Windows Vista i 7?

Jeśli w swoim komputerze mamy zainstalowany jeden z dwóch najnowszych systemów Windows, po wciśnięciu klawiszów Alt + Tab możemy przełączać się pomiędzy oknami z ich podglądem. Jeśli jednak widok miniatur okien jest dla nas zbyt mały a w dodatku chcemy mieć czytelną listę z nazwami otwartych okien, możemy skorzystać z aplikacji VistaSwitcher.

Jak uzyskać więcej informacji wyświetlanych przez aplet Programy i funkcje?

Aplet Programy i funkcje w Panelu sterowania środowisk Vista i Windows 7 lub w przypadku Windowsa XP - Dodaj lub usuń programy, wyświetla tylko najbardziej podstawowe informacje o zainstalowanym oprogramowaniu. Bardzo często przydałoby się dowiedzieć stąd nieco więcej o poszczególnych aplikacjach, na przykład wzmianka o nazwie folderu, w którym jest zainstalowana dana aplikacja, a także jego ścieżka dostępowa. Jak uzyskać takie informacje?

REKLAMA