Funkcjonariuszom Agencji Wywiadu przysługuje nagroda jubileuszowa za określoną liczbę lat pełnienia tej ważnej, ale jak niebezpiecznej funkcji. Funkcjonariuszowi przysługują nagrody jubileuszowe w wysokości: po 20 latach służby — 75 %, po 25 latach służby — 100 %, po 30 latach służby — 150 %, po 35 latach służby — 200 %, po 40 latach służby — 300 % miesięcznego uposażenia zasadniczego, wraz z dodatkami o charakterze stałym.
Pierwszym krokiem mającym na celu założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest podpisanie umowy w formie aktu notarialnego. Zgodnie z przepisami kodeksu spółek handlowych umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością powinna zawierać firmę (nazwę) i siedzibą spółki, przedmiot działalności spółki (zgodnie z numeracją PKD), wysokość kapitału zakładowego (minimum 5.000 zł), informację czy wspólnik może mieć więcej niż jeden udział, liczbę i wartość nominalną udziałów objętych przez poszczególnych wspólników, czas trwania spółki jeżeli jest oznaczony.
Do pracowników zatrudnionych w Centralnym Ośrodku Sportu zaliczymy pracowników zatrudnionych w Centralnym Ośrodku Sportu, COS Ośrodkach Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku, Spale, Wałczu, Władysławowie i Zakopanem, oraz w COS Ośrodku Giżycko. Należy przy tym również zaznaczyć, że ww. przepisów rozporządzenia nie stosuje się do dyrektora, zastępcy dyrektora i głównego księgowego.