5 wskazówek jak wybrać lekarza do przeszczepu włosów w Turcji

gabinet / fot. materiały prasowe

1. Doświadczenie

Lekarz musi mieć wystarczające doświadczenie (nie mniej niż 5 lat) w przeszczepianiu włosów. Bez takiego doświadczenia lekarz nie może samodzielnie wykonywać tej procedury, a jedynie pomagać przy niej. Zabieg przeszczepu włosów jest niezwykle precyzyjny i wymaga odpowiedniego doświadczenia.

Oto, na co należy zwrócić uwagę:

  • Liczba lat praktyki w przeszczepianiu włosów.
  • W tym przypadku działa zasada: im więcej, tym lepiej. Im więcej czasu lekarz spędza na praktykowaniu, tym lepiej zna niuanse i szczegóły procedury medycznej. Dzięki dużej liczbie lat doświadczenia, lekarz dokładnie wie, co i jak należy zrobić w konkretnym przypadku pacjenta, by osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujący efekt.
  • Liczba przeprowadzonych operacji.
  • W tym przypadku działa ta sama zasada. Lekarz, który wykonuje dużą liczbę operacji, prawdopodobnie ma duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Opanował swoją sztukę na wszystkich typach włosów, skórach głowy, rozwiązywał setki nietypowych problemów i w rezultacie zdobył odpowiednie doświadczenie, by z największym prawdopodobieństwem zapewnić pacjentowi pożądany wynik.

2. Opanowanie nowoczesnych technik transplantacji włosów

Używanie nowoczesnych technologii i metod: lekarz musi korzystać z nowoczesnych technologii i metod, takich jak bezszwowa transplantacja włosów (która nie pozostawia blizn), bezpośrednia transplantacja włosów (z odsetkiem przeżywalności na poziomie 98%), zastosowanie szafirowych ostrzy, a także z pełnej gamy narzędzi i urządzeń pomocniczych dla osiągnięcia najlepszego wyniku.

3. Klinika i zespół

Dobry zespół kliniki zajmującej się przeszczepami włosów oferuje pełen zakres usług od konsultacji i przygotowań przedoperacyjnych po roczne wsparcie pooperacyjne i osiągnięcie wcześniej ustalonego wyniku. Oczywiście cała komunikacja powinna odbywać się w języku polskim.

lekarz

 

fot. materiały prasowe

4. Nienaganna reputacja lekarza i kliniki

Przed wyborem lekarza warto sprawdzić jego reputację i przeczytać opinie poprzednich pacjentów. Szanujący się lekarz i klinika prowadzą profile w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, YouTube), a na ich stronie internetowej można znaleźć wiele przykładów przed i po przeszczepie włosów, w tym zdjęcia i filmy.

Dla ścisłości, chcielibyśmy opowiedzieć o doktorze Levencie Acarze i jego Klinice Cosmedica. Lekarz ten jest jednym z najbardziej poszukiwanych specjalistów w dziedzinie przeszczepu włosów, ma wieloletnie doświadczenie (ponad 15 lat) i ponad 20 000 udanych operacji od 2007 roku.

5. Edukacja, kwalifikacje, certyfikacja

Doktor przeszczepu włosów musi być wykwalifikowany i posiadać wszystkie niezbędne licencje oraz certyfikaty.

Wymagane jest posiadanie: dyplomu potwierdzającego wykształcenie medyczne, licencji na świadczenie usług przeszczepu włosów w Turcji; certyfikatu ukończenia szkolenia z procedury przeszczepu włosów w placówce medycznej; certyfikacji od organizacji specjalizujących się w przeszczepie włosów, takich jak TSHRS, ISHRS.

przeszczep włosów

 

fot. materiały prasowe

Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji

Przeszczep włosów cena Turcja.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji? Koszt przeszczepu włosów w Klinice Cosmedica zaczyna się od 2300 euro za pakiet "all inclusive". Aby dowiedzieć się więcej o procedurze przeszczepu włosów w Turcji, pobycie w Stambule oraz co jest zawarte w pakiecie, należy kliknąć link Przeszczep włosów w Turcji cena. Jeśli dotyczy się problem wypadających włosów, nie czekaj i skontaktuj się z Kliniką Cosmedica.

Infor.pl
Osoby z niepełnosprawnościami czekają na ustawę o asystencji osobistej. Co mówi pełnomocnik rządu ds. osób z niepełnosprawnościami?
17 lip 2024

Osoby z niepełnosprawnościami czekają na ustawowe uregulowanie asystencji osobistej. Łukasz Krasoń, pełnomocnik rządu ds. osób z niepełnosprawnościami, przekazał, że projekt przepisów jest już na ostatniej prostej. Upowszechnienie się asystencji osobistej pozwoliłoby sporej grupie osób z niepełnosprawnościami na bardziej aktywne życie, także pod względem zawodowym.

Blisko 5 tys. zgłoszeń związanych ze zdarzeniami atmosferycznymi
17 lip 2024

We wtorek i środę strażacy w całym kraju mieli ręce pełne roboty. Do godz. 6 odnotowano 4998 zgłoszeń związanych z pogodą. Obrażenia odniosły cztery osoby. 

Średnia krajowa w 2024 roku szybko rośnie, jeszcze szybciej rosną wynagrodzenia freelancerów – w jednej grupie nawet o 50 procent, kto zarabia najwięcej
16 lip 2024

Kto poza programistami podbija stawki za zlecenia i umowy o dzieło, przebijając w tym względzie wynagrodzenia najlepiej zarabiających specjalistów na etacie? Choć zarobki freelancerów rosną szybko, to jednak nie we wszystkich kategoriach. Na dodatek pojawiło się zagrożenie oskładowania ZUS wszystkich umów, co znacznie je ograniczy.

Teraz materiały budowlane znów zaczną drożeć, skoro popyt na nie wciąż rośnie, podobnie jak koszty związane z uwolnieniem cen energii
16 lip 2024

Głównym impulsem do podwyżki cen materiałów budowlanych miało być uruchomienie programu dopłat do mieszkań – #naStart. Wiadomo już, że zostało ono przesunięte o co najmniej pół roku. Czy to oznacza, że korekta w dół  cen materiałów budowlanych jeszcze potrwa?

Kredyt mieszkaniowy o stopie 0%, 0,5%, czy 1% od 2025 roku. Dla kogo? Kredyt #naStart - nowy, skomplikowany program dopłat do rat
17 lip 2024

W dniu 16 lipca 2024 r. opublikowana została nowa wersja projektu ustawy o kredycie mieszkaniowym #naStart. Ten nowy program dopłat do kredytów mieszkaniowych ma zastąpić od przyszłego roku bezpieczne kredyty 2% i rodzinne kredyty mieszkaniowe. Większa pomoc ma być zaadresowana do wieloosobowych gospodarstw domowych, w szczególności rodzin z dziećmi. Minister Rozwoju i Technologii (autor projektu) i rząd planują, że ta ustawa wejdzie w życie z dniem 15 stycznia 2025 r. Zasady udzielania kredytu #naStart a zwłaszcza przepisy określające wysokość dopłat są niezwykle skomplikowane. Przewidziane jest m.in. kryterium dochodowe i powierzchniowe.

Program #naStart odłożony na 2025 rok, czy teraz o mieszkanie będzie łatwiej lub trudniej. Co z cenami
16 lip 2024

Deweloperzy ze spokojem przyjęli informację, iż nowy rządowy program wsparcia dla nabywców mieszkań nie ruszy w lipcu. Przesunięcie dopłat na 2025 rok w ocenie większości nie zmieni planów firm deweloperskich. A czy wpłynie na podaż mieszkań i ich ceny?

Korekta podatku naliczonego: kiedy trzeba rozliczyć fakturę korygującą
16 lip 2024

Jak należy rozliczyć faktury korygujące? Podatnik będący nabywcą zgłosił reklamację oraz otrzymał mailową odpowiedź, w której sprzedawca uznał reklamację i wskazał kwotę korekty. Wiadomości mailowe są z marca 2024 r., a korekta wpłynęła w kwietniu 2024 r. Podatnik odliczył VAT naliczony z faktury pierwotnej w marcu 2024 r. Czy korektę należy rozliczyć w marcu 2024? 

Często korzystasz z paczkomatów i automatów paczkowych, załóż rękawice przed dotknięciem urządzenia. Jakie zagrożenia dla zdrowia
16 lip 2024

Przy niektórych przyciskach i ekranach dotykowych automatów paczkowych, nazywanych popularnie paczkomatami – choć to nazwa zastrzeżona tylko dla jednej firmy – wykryto między innymi gronkowce i bakterie oportunistyczne. Te drugie mogą wywołać zakażenia przy osłabionym układzie odpornościowym oraz zatrucia pokarmowe.

Renta wdowia. Kiedy wejdzie w życie? Ministra podała termin, jest zmiana
17 lip 2024

Projekt wprowadzający rentę wdowią wróci już niedługo pod obrady Sejmu. Ministra rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk przekazała, że ma się to wydarzyć jeszcze w lipcu. Podała też termin, kiedy w związku z tym ustawa o rencie wdowiej może ostatecznie wejść w życie.

Inflacja już niestraszna firmom. Obawia się jej dwa razy mniej firm niż rok temu
16 lip 2024

W rok o połowę zmalała liczba małych i średnich firm, które boją się, że inflacja może zagrozić ich biznesom. Obecnie to zaledwie co czwarte przedsiębiorstwo. Zaskakujące są jednak branże, w których te obawy są największe. Inflacja straciła też rangę najpoważniejszej obawy.

pokaż więcej
Proszę czekać...