W swojej praktyce zawodowej opracowuje, opiniuje i uczestniczy w negocjowaniu umów z zakresu prawa gospodarczego, zarówno o znaczeniu strategicznym dla Klienta, jak i z zakresu bieżącej działalności, w szczególności z zakresu prawa własności intelektualnej.
Posiada bogate doświadczenie w sporach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, Urzędem Patentowym RP. W swojej dotychczasowej praktyce zajmowała się sprawami z zakresu ochrony znaków towarowych, wzorów przemysłowych, nieuczciwej konkurencji i praw autorskich, zwalczania obrotu towarami podrobionymi, w tym opracowywaniem i dokonywaniem zgłoszeń znaków towarowych przed Urzędem Patentowym RP oraz Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).
Prowadzi przedsądowe negocjacje oraz spory sądowe w związku z naruszeniem praw własności przemysłowej, przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, praw autorskich, a także zapewnia kompleksową analizę działalności przedsiębiorców w aspekcie poszukiwania zagrożeń prawnych oraz potencjalnej odpowiedzialności odszkodowawczej w związku z takimi naruszeniami oraz opracowuje i opiniuje umowy z zakresu bieżącej działalności.
Jest absolwentką Kolegium Prawa i Administracji Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie.
Badanie zdolności rejestrowej znaku towarowego. Już na etapie pomysłu wprowadzania nowej marki na rynek, wybierania nazwy, pod jaką będziemy działać czy domeny internetowej warto jest pomyśleć o przyszłości. W tym celu dobrze jest „zbadać” czy nowa marka ma szansę na uzyskanie prawnej ochrony w postaci rejestracji znaku towarowego. Co istotniejsze należy też zweryfikować czy wchodząc z nią na rynek nie dojdzie do złamania prawa i naruszenia praw innych podmiotów.